NEFORMALUSIS ŠVIETIMAS

Keramikos ir dizaino būrelis

Būrelio vadovė: Dalia Gilienė
Vieta: 43 kabinetas
Užsiėmimų laikas: 12.00–13.40 val.

Į šį būrelį kviečiami 4-6 klasių mokiniai, kurie norėtų žengti pirmuosius žingsnius į formų, spalvų ir kūrybos pasaulį. Čia kiekvienas kurs stebuklus – šaltą molį pavers mylimu šuneliu, dubenėliu, gamins dovanėles, atvirukus, įvairius interjero elementus, naudodami papjė-mašė, štampavimo techniką. Mokysis dekoruoti darbelius, juos puoš naudojant įvairias technologijas. Mokiniai ne tik patys džiaugsis savo darbais, bet ir rengs parodas mokykloje bei kitose erdvėse, dalyvaus konkursuose.

Gyvenimo įgūdžių ugdymas „Pažinkime save“

Skirta: 1–4 klasių mokiniams
Būrelio vadovė: socialinė pedagogė Jurgita Baniūnienė
Vieta: 17 kabinetas
Užsiėmimų laikas: pirmadieniais 12.45–13.45 val.
Kontaktai:
El. p. j.baniuniene@gmail.com

Tinkamas gyvenimo įgūdžių formavimas yra vienas efektyviausių būdų gerinti vaikų prisitaikymą bendruomenėje, užkirsti kelią konfliktams bei smurtui. Šios neformaliojo ugdymo programos metu mokiniai išmoks konstruktyviai, efektyviai spręsti jiems iškylančias problemas, savarankiškai ir kūrybiškai bendrauti.

Šokių studija ASORTI

Būrelio vadovė: Miglė Baltrušiūnė
Vieta: aktų salė
Užsiėmimų laikas: trečiadieniais 13.50-14.35 val.

Linijiniai šokiai skirti tiems, kas mokytis šokti ateina po vieną. Paprasti, greitai įsisavinami judesiai derinami su įvairių stilių muzika. Nuo salsos, rumbos, valso, tango, airiškų, graikiškų, kantri šokių pagrindu iki madingiausių individualios choreografijos šokių linijose. Dar niekas nesugalvojo lengvesnio būdo pradėti šokti.
Šis būrelis mokykloje atsirado tik šiais metais. Mes renkamės trečiadieniais po šešių pamokų aktų salėje. Smagiai pašokame, ruošiamės būsimiems mokyklos renginiams. Laukiami vyresnių klasių mokiniai.

Kviečiame ir Tave!

Šokių studija OP-LIA

Būrelio vadovė: Miglė Baltrušiūnė
Vieta: aktų salė
Užsiėmimų laikas: trečiadieniais 12.55-13.40 val.

Būrelis savo veikti pradėjo šiais metais. Jame šoka III-IV klasių mokiniai. Daugumai mokinių tai yra pirmoji pažintis su tautiniu, ritminiu, šiuolaikiniu, linijiniu šokiu. Mūsų tikslas – išlaikyti tautos tradicijas, mokytis liaudiškų šokių, susipažinti ir pabandyti išmokti skirtingų žanrų šokių siekti suburti draugišką mokinių kolektyvą, gebantį atstovauti mokyklą bendruomenės renginiuose. Šiais mokslo metais mūsų siekis – šokio pradžiamokslis.
Jei norėtum būti su mumis laukiame trečiadieniais po penkių pamokų aktų salėje. Šoksime, bendrausime, žaisime šokį.

Kviečiame prisijungti!

Būrelis „Kulinarijos studija“

Būrelio vadovė: Gintarė Vaičiuvienė
Vieta: 45 kabinetas
Užsiėmimų laikas: ketvirtadieniais 12.55–14.35 val.

Į būrelį kviečiami 7–8 klasių mokiniai, kurie domisi maisto ruoša, kurie nori įgyti žinių ir praktinių įgūdžių gaminant šiuo laikmečiu populiarius, tradicinius lietuviškus ir kitų šalių patiekalus. Mokiniai maloniai praleis laiką ir ugdysis asmeninius, bendravimo, bendradarbiavimo ir socialinius, gyvenimo įgūdžius, gebėjimą orientuotis maisto prekių rinkoje kaip vartotojai.

Gatvės šokių studija „INTRUS“

Būrelio vadovė: Goda Venslauskaitė
Vieta: 107 kabinetas
Užsiėmimų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 12.45–14.00 val.

Intrus - įsibrovėliai į šokių pasaulį, norintiems išbandyti kažką naujo ir ypač šiuolaikiško. Populiarusis „Street dance“, kuris apjungia įvairiausius gatvės šokių stilius, linksmos treniruotės, įvairūs judrieji žaidimai šokant bei nuolatinis tobulėjimas ne tik kaip šokėjui, bet ir kaip asmenybei kviečia prisijungti ir tapti tikru įsibrovėliu į šokių pasaulį. Pagrindinis mūsų tikslas – suburti tvirtą, draugišką komandą, kuri sugebės garsinti Intrus vardą ne tik Lietuvoje, bet ir Pasaulyje. Prisijungti prie mūsų gali visi norintys patirti naujų įspūdžių ir gyventi šokio ritmu. Mus rasti gali pirmadieniais ir trečiadieniais 12.45 val. 107 kabinete.

ATEIK, PAMATYK ir IŠBANDYK :)

Kavarsko turistai

Skirta: 5–12 klasių mokiniams
Būrelio vadovė: Stasys Bilotas
Vieta: technologijų kabinetas
Užsiėmimų laikas: penktadieniais 15.30–17.00 val.

Būrelio tikslai:
1. Pažinti Lietuvą: geografiją, kultūrą, istoriją.
2. Formuoti pasaulėžiūrą, tvirtą charakterį.
3. Formuoti sveikos gyvensenos pagrindus.
4. Ugdyti bendravimo – bendradarbiavimo gebėjimus.
Būrelio uždaviniai:
1. Kelionių metu kaupti istorines, kultūrines, geografines žinias, jas sisteminti ir taikyti savo gyvenime.
2. Įveikiant įvairiopas gyvenimo kliūtis, grūdinti charakterį.
3. Glaudžiai bendraujant su jaunimu bei mokytojais, formuoti sveikos gyvensenos pagrindus.

Kviečiame keliauti!