DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

Daugiafunkciame centre gyventojams teikiamos bendrosios socialinės paslaugos:

1. Laisvalaiko organizavimas pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16.00 val. iki 20.00 val.
Laisvalaikio organizatorė Miglė Trinkūnienė.

2. Dušo paslaugos pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.
Budėtoja Jolita Jakeliūnienė.

3. Savitarnos skalbyklos paslauga pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.
Budėtoja Jolita Jakeliūnienė.

Už vieną skalbimą (iki 10 kg skalbinių) be skalbimo priemonių ir džiovinimo – 4,50 Eur.
Už dušo paslaugą (1 kartas iki 0,5 val.) – 3,00 Eur.
Už treniruoklių salės paslaugą (1 kartas iki 1,5 val.) – 2,00 Eur.
Įkainiai nustatyti Anykščių r. tarybos sprendimu 2020-06-25 Nr.1-TS-196.

Treniruoklių salės paslaugos besimokantiems mūsų mokyklos mokiniams – nemokamos.

IKIMOKYKLINIS VEIKLOS SRITYS (DARŽELIS)

Vaikų priėmimo į lopšelį–darželį tvarką nustato steigėjas Anykščių rajono savivaldybės taryba.

(1-TS-187 2019-05-23) Vaikų priėmimo į Anykščių rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Prašymas dėl vaiko priėmimo

Anykščių r. sav. tarybos 2017-10-26 sprendimas Nr. 1-TS-285 ir jo redakcijų suvestinė

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „PELĖDŽIUKAI"

(3–5 metų vaikai)

Auklėtojos Alytė Obelevičienė ir Rita Vanagaitė

Laisvų vietų skaičius bus patikslintas rugsėjo mėn.

Ikimokyklinio ugdymo programa

Nuo 2022 m. vasario mėn. 1 dienos mokestis už darželį per mėnesį yra 12,60 Eur ir vienos dienos maitinimo kaina iki 3 m. vaikams – 2,15 Eur, nuo 3 m. – 2,59 Eur.

Darželyje nuo spalio 2 d., pirmadieniais, nuo 9.50 val. iki 10.35 val., aktų salėje vyksta vaikų fizinio aktyvumo būrelis „Vaikų sportas“. Užsiėmimus veda mokytoja Miglė Trinkūnienė.

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ

(6 metų vaikai)

Auklėtoja Rita Vanagaitė

Laisvų vietų skaičius bus patikslintas rugsėjo mėn.

Grupės darbo laikas
I–V 8.10 – 12.10

Dienotvarkė

Priešmokyklinėje ugdymo grupėje vaikai:

◆ mokysis bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais ir suaugusiais, jausis visaverčiu grupės nariu;
◆ pajus grupinio darbo džiaugsmą kartu su draugais atlikdamas bendrus darbus;
◆ patirs savo reikšmingumą priimant sprendimus, kuriant planus ir juos įgyvendinant;
◆ stiprins pasitikėjimą savimi žaisdamas, pažindamas, kurdamas, džiaugdamasis naująja patirtimi.
◆ Įgyta patirtis leis vaikui saugiai jaustis naujoje aplinkoje, greičiau adaptuotis pirmoje klasėje, lengvai susirasti draugų, subręsti mokymuisi.

Siekiant šių tikslų ugdomos tokios kompetencijos:

MENINĖ KOMPETENCIJA — galėjimas įsivaizduoti, pajusti, kurti, stebėti.
KOMUNIKAVIMO KOMPETENCIJA — gebėjimas klausyti, kalbėti, bandyti skaityti, rašyti.
SOCIALINĖ KOMPETENCIJA — gebėjimas gyventi ir būti greta, kartu.
SVEIKATOS SAUGOJIMO KOMPETENCIJA — gebėjimas sveikai gyventi, saugiai judėti ir veikti.
PAŽINIMO KOMPETENCIJA — gebėjimas tyrinėti ir atrasti pasaulį.
ŽAIDIMAS — pagrindinė veiklos forma ugdant.

Nuo spalio 2 d. aktų salėje vyksta sporto būrelis „Sportuokime kartu“:
* Priešmokyklinės grupės auklėtiniams, pirmadieniais, per 4 pamoką 10.55–11.40 val.
** Prailgintos grupės auklėtiniams, antradieniais, per 7 pamoką 13.50–14.35 val.

Priešmokyklinėje ugdymo grupėje ugdoma naudojant „OPA PA!“ ugdymo priemonių komplektą.

LR ŠMSM ĮSAKYMAS DĖL PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO 2013 m. lapkričio 21 d. Nr. V-1106 (Suvestinė redakcija nuo 2022-01-01 iki 2022-08-31)

Daugiau informacijos apie „OPA PA!“

Priešmokyklinio ugdymo turinio įgyvendinimas (metodinės rekomendacijos).

Internetinė svetainė tėvams, auginantiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, ir pedagogams (ikimokyklinis.lt)

Patarimai priešmokyklinio ugdymo pedagogams ir tėvams.

Mokinių vežimo mokykliniu autobusu tvarkos aprašas.

Vaiko brandumo mokytis pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas aprašas.